תפריט

תקנון האתר

מדיניות פרטיות
צור קשר

עקבו אחרינו

  • Facebook - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

חנות

© 2018 by Tabureta
  • Facebook - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Instagram - White Circle

איך הכל התחיל

במשפחה שלי יש כמה מילים בספניולית שהפכו לסלנג המשפחתי. בכל פעם שמישהו משתמש באחת המילים זה תמיד מעלה חיוך על פנים. זו הפכה להיות שפה סודית שהיא רק שלנו. משמעות המילה "טבורטה" היא שרפרף, והצליל שלה עבורי הוא כמו הזמנה מסקרנת למשחק.

כבר מאז שהייתי קטנה אהבתי מאוד ליצור ולחקור איך הדברים מסביבי יכולים להפוך למשהו אחר, יצירה שהיא רק שלי. באופן טבעי, בחרתי להמשיך ללימודי תואר בעיצוב תעשייתי, וגיליתי עולם גדול של חומרים וכלים שאפשר לחקור איתם. הצבעוניות שיש בבדים והיכולת שלהם לעשות שינוי של ממש גרמה לי להתאהב ברפדות והתחלתי לשפץ רהיטים. אבל משהו היה חסר, רציתי לקחת חלק בכל שלבי הייצור של הרהיט מההתחלה עד הסוף. וכך נולד "טבורטה".

הסטודיו

"טבורטה" הוא סטודיו לעיצוב וייצור רהיטים "לא מחייבים" אשר אפשר לשחק איתם ברחבי הבית ולשנות את המיקום שלהם לפי מצב הרוח ולפי העיצוב של החדר. אלו הרהיטים הקטנים שמעניקים לנו תחושה חמימה של "בית".

ב"טבורטה", כמו בחיים האישיים שלי, אני מאמינה שלא צריך לשבור קירות בשביל לעשות שינוי גדול, אפשר להוסיף לבסיס, לבית שלנו, את השינויים הקטנים שמוסיפים צבע חדש לכל לחלל.

כל רהיט ב"טבורטה" מיוצר בעבודת יד ולכל אחד המראה הייחודי שלו. הרהיטים עשויים מעץ בירץ' חזק ואיכותי שנצבע בלכה שקופה אשר שומרת על הגוון הטבעי הבהיר של העץ. הטקסטורה העדינה של הבירץ' משולבת עם ההדפסים האפריקאים הצבעוניים אשר מעניקים תחושת אושר וחמימות בחדר.

אז איזו טבורטה תזכה להכנס לבית שלכם?

טבורטה- השינוי הגדול נמצא בפריטים הקטנים.